SERTİFİKA PROGRAMI

SERTİFİKA PROGRAMI

Ece Aymer EACH Academy "Dekoratif Boyama" e-devlet onaylı, Yeditepe Üniversitesi işbirliği ile uluslararası geçerliliği olan SERTİFİKA PROGRAMI
 
 
Dekoratif yüzey Boyama eğitiminin uluslararası resmi sertifikalısı olmak..
Kendimize fark katmak..
En doğru bilgiye ulaşmak için...
En doğru program burada..
 
Sertifikasyon programları bir öğrenme modelidir. Hayata dayalı, pratik ve mevcut ihtiyaçlarımızı karşılamaya yöneliktir. Özellikle kısıtlı zamanı olan, mesleki bir dalda kısa bir dönem içerisinde uzmanlaşmak ve iyi bir kariyer hedefleyerek rakiplerinin önüne geçmek isteyenler için çok uygundur.
 
EĞİTİMİN HEDEFİ
İlk hedefimiz..Ayıracağınız zaman ve bütçe karşılığında sizlere ömürlük resmi bir belge olan sertifika vermek..Sertifika; bir kursa katılıp, başarı ile bitirenlere verilen kayıtlı bir öğrenim belgesidir. Yani kişinin bilgi gerektiren herhangi bir konuda niteliğini gösteren ya da kendisine verilmiş olan bir hakkı belirten belge demektir. Sertifika yetkinlik ve yeterliliğin ölçüsüdür.
 
EĞİTİMİN İÇERİĞİ
10 günlük Eğitimde dünyada geçerli olan ya da kurucumuz Ece Aymer tarafından keşfedilip, geliştirilip tüm boyaseverlerin kullandığı popüler 30 ayrı teknik..
 Yani hiç dekoratif boyama yapmamış olsanız da, şu an bir atölye sahibi olsanız da, bilmeniz gereken en doğru teorik bilgilerle belki de bildiğiniz pratik  teknikleri kurucumuz Ece Aymer'le  öğreneceksiniz.
 
Eğitimler 10 gün yüzyüzedir.. saatler evde ödev ve proje olarak tamamlanmaktadır..
 
Sizler de Kişisel hobinizi yeniden keşfetmek veya bir marka olup sektörde parlamak istiyorsanız, yerinizi ayırtmayı unutmayın!