TEMMUZ AYI HIZLANDIRILMIŞ EĞİTİM - 19.6.2017

Temmuz ayı boyunca Ankara ve İstanbul (Göktürk ve Koşuyolu) atölyelerimizde hızlandırılmış ahşap ve dekoratif boyama ve ayrıca abajur yapımı eğitimleri verilecektir.

Bu özel eğitimler Ece Aymer tarafından birebir verilir. Bir haftayı geçen eğitimlerin sonunda özel Ece Aymer Craft House sertifikası verilecektir.

Gelecekte bir atölye açma hayaliniz var ise,  bu işten para kazanmak istiyorsanız ya da bir kurumda eğitmenseniz ve kendinizi geliştirmek, yeni teknikler ve projeler için doğru adres ve doğru bir eğitmenle çalışmanız gerekir. Karar verdiğiniz yolda ilerlerken her sene kendinizi yenilemeniz gerekir. Ece Aymer  Craft House atölyelerinde öğrenmenin sonu yoktur.

Temmuz ayı boyunca atölyemizde  3 günden 15 güne kadar eğitim alabilirsiniz. Günlük eğitim ücreti 150+KDV TL’dir.. Konaklama dahil fiyat için lütfen aşağıdaki telefondan Nalan hanıma ulaşınız.  

Eğitimdeki bazı konular aşağıdadır.

1.Dekoratif boyamaya karar verince evde veya atölyede elimizin altında ne gibi yardımcı malzemeler bulunmalı, hangi koşullarda saklanmalı, satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

2.Renklerin uyumu,

3.Fırça kullanımı , hangi fırça ne için kullanılır, fırça temizleme ve bakımı

4.Sert zemin ve farklı materyaller nasıl boyanır

5.Boyalı eşyaya ne yapmalı.

 6.Eski mobilya yenileme ve iç dekorasyon ile ilgili temel bilgiler

7.25 ayrı sert zemin boyama tekniği,

8.Vernik çeşitleri ve kullanımı

 

Tel: 0312 2419688--05310853680

Eğitim başvurusu için bir ön şart yoktur. Kendini geliştirmek ve bu gelişimi belgelemek isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir.

Adınıza Ece Aymer Craft House sertifika düzenleniyor.

Diğer Takipler