ŞUBAT AYINDA HIZLANDIRILMIŞ EĞİTİM - 18.1.2018

ANKARA HIZLANDIRILIMIŞ EĞİTİM HAFTASI
19 Şubat itibariyle ister 1 haftalık ister 2 haftalık hızlandırılmış Ahşap ve Dekoratif Boyama eğitimlerine kayıt olabilirsiniz.
Bu özel eğitimler Ece Aymer tarafından birebir verilir. Bir haftayı geçen eğitimlerin sonunda özel Ece Aymer Craft House sertifikası verilecektir.
Gelecekte bir atölye açma hayaliniz var ise, bu işten para kazanmak istiyorsanız ya da bir kurumda eğitmenseniz ve kendinizi geliştirmek, yeni teknikler ve projeler için doğru adres ve doğru bir eğitmenle çalışmanız gerekir. Karar verdiğiniz yolda ilerlerken her sene kendinizi yenilemeniz gerekir. Ece Aymer Craft House atölyelerinde öğrenmenin sonu yoktur.
YER: Ece Aymer Craft House Ankara
TARİH. 19 Şubat- 24 Şubat (6 günlük)
19 Şubat - 3 Mart (12 günlük)
KONU:
Eğitimdeki bazı konular aşağıdadır.
1.Dekoratif boyamaya karar verince evde veya atölyede elimizin altında ne gibi yardımcı malzemeler bulunmalı, hangi koşullarda saklanmalı, satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?
2.Renklerin uyumu,
3.Fırça kullanımı , hangi fırça ne için kullanılır, fırça temizleme ve bakımı
4.Sert zemin ve farklı materyaller nasıl boyanır
5.Boyalı eşyaya ne yapmalı.
6.Eski mobilya yenileme ve iç dekorasyon ile ilgili temel bilgiler
7.25 ayrı sert zemin boyama tekniği,
8.Vernik çeşitleri ve kullanımı
ÜCRET:
1 haftalık eğitim ücreti 950TL, konaklama ve yemek dahil 1250TL (konaklama Ece Aymer'in evindedir.) Kullanılacak malzemeler fiyata dahil değildir.
2 haftalık 1900 TL, konaklama ve yemek dahil 2500 TL(konaklama Ece Aymer'in evindedir.) Kullanılanacak malzemeler fiyata dahil değildir.

Tel: 0312 2419688--05310853680
Eğitim başvurusu için bir ön şart yoktur. Kendini geliştirmek ve bu gelişimi belgelemek isteyen herkes eğitimlerimize katılabilir.
Adınıza Ece Aymer Craft House sertifikası düzenlenmektedir.

 

Diğer Takipler