Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmek. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız.

Hem Ticaret Kanunu hem de eceaymer.com Müşteri Memnuniyeti Sistemi’ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmek için destek@eceaymer.com adresine sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi belirten bir mail yollamanız yeterlidir. İptal için gerekli işlemler mailiniz ulaştığı anda başlatılacaktır.

 

İade ve Değişim Şartları:

• Ürün ambalajı açılmış olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı,etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
• Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
• Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır.
• Kargonun size teslim tarihinden itibaren yasal iade süresi olan yedi (7) günlük süre geçmemiş olmalıdır.

 

Ürün İade ve değişim adresimiz;

Ece Aymer Craft House 
NAKKAŞ VİLLALARI 3422 SOK. NO. 19 ALACAATLI Çayyolu ÇANKAYA ANKARA
Tel : 0312 241 96 88
Email : destek@eceaymer.com

Lütfen Unutmayın...
eceaymer.com’dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde; almış olduğunuz ürünü ürünün faturası ile birlikte eceaymer.com’a göndermeniz gerekmektedir. Web sitesinde alınan ürünlerin iadesi ya da değişimi mağazalardan yapılamaz.

İade etmek istediğiniz ürün, değişim amaçlı veya herhangi bir ayıptan dolayı iade ediliyor ise kargo ücreti eceaymer.com tarafından karşılanmaktadır. Bu gibi durumlarda eceaymer.com'da üye işlemlerine girdikten sonra iade/değişim ve iade formunu doldurarak ürün faturası beraberinde YURİÇİ KARGO ile gönderim yapmanız gerekmektedir. Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir. Lütfen kargo gönderi numarasını saklayınız.
 

İade İşlemlerimde Ücret Geri Ödemeleri;

Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.
 

Değişim ve İadesi kabul edilemeyen ürünler;

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün eceaymer.com’a ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 2 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır. Gecikme söz konusu ise bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade talepleri anında sistemimiz tarafından bankaya aktarılır ve maksimum 3 iş günü içinde banka tarafından yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir (bu süreçte eceaymer.com’un herhangi bir etkisi yoktur).

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 3 günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise destek@eceaymer.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir.