Siparişimi teslim alırken ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

eceaymer.com kurallar ve koşullar değişmediği müddetçe  YURTİÇİ KARGO  ile çalışmaktadır. kargo şirketi ile anlaşmamız gereği sizlere normal fiyatlarından iskonto yapacaktır.  Size daha iyi ve daha ucuz kargo hizmeti verebilmek için çalışmalarımız sürmektedir.

 

Siparişimi kaç gün içerisinde teslim alabilirim?

Sipariş verildikten sonra en az 3 iş günü / en fazla 10 iş günü içerisinde teslimini alabilirsiniz.
 

Sipariş Ettiğim Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

eceaymer.com temsilcisi ya da ilgili kargo firması çalışanı tarafından size iletilen kargo paketinizi, teslim almadan önce lütfen kontrol ediniz. Ürün Paketini teslim aldığınız anda kargo firmasının sorumluluğu ortadan kalkmaktadır.

Bu yüzden taşıma esnasında hasara uğradığını düşündüğünüz bir paketi teslim almadan eceaymer.com temsilcisi veya kargo firması çalışanına teslimat ile ilgili tutanak hazırlamasını isteyin. Teslimatı yapan firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, paketi açarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız bulunmaktadır.
Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda eceaymer.com’da ile temasa geçmeniz gerekir. eceaymer.com’da en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

eceaymer.com’da sadece Türkiye sınırları içinde satış ve teslimat yapmaktadır.

Size teslim edilen ürünlerle ilgili herhangi bir probleminiz olduğu anda destek@eceaymer.com adresinden elektronik posta yoluyla bize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt vereceğiz.