Eceaymer.com sayfası, ahşap ve dekoratif boyama hobi çalışmaları için ham malzeme satın alabileceğiniz, ya da “J’adore Butik’ten kendinize, evinize alışveriş edebileceğiniz, boyama dünyasından en yeni haberleri alabileceğiniz, yarışmalara ve çekilişlere katılabileceğiniz, boyama tekniklerini “online eğitim” ile kendi kendinize öğrenebileceğiniz, kısacası ahşap ve dekoratif boyama ile ilgili hemen hemen herşeyi bulabileceğiniz bir sayfa…

Ece Aymer Craft House, tescilli bir hediyelik eşya ve satış markasıdır. Kurucumuz, Ece Aymer’in tasarımları ile yıllardır, binlerce boyalı, boyasız farklı ürün üretilmiştir..Ödün vermeden Ece Aymer’i izleyen binlerce takipçisi sayesinde, Ece Aymer Craft House, sektörde, güçlü, beğenilen, aranılan ve özgün bir marka olmuştur.

Hikaye, yıllar yıllar evvel,1998 yılında, Ece Aymer’in, gazetede gördüğü, minicik bir ahşap boyama ilanı, ile başlar.

Önceleri hobi diye başlayan ahşap boyama, çok kısa bir süre sonra Ece Aymer’in tüm hayatı olur. Ahşap boyama henüz yaygın değilken ve pek de hoş örnekler yapılmazken, Ece Aymer kararlıdır, bu işin çok güzel yapılabileceğini tanıtmak üzere, yavaş yavaş kariyerini tırmanmaya başlar..

Geçen 17 sene içinde, Ece Aymer kurucusu olduğu kendi atölyelerinde veya ders verdiği çeşitli atölyelerde binlerce kişiye eğitim verdi, şimdilerde, sektörde kullanılan birçok tekniğin yaratıcısı, geliştiricisi oldu, kullanılan çoğu ham MDF ve ahşap malzemelerin tasarımcısı oldu.. Televizyon programları sayesinde, kendisine ulaşamayan herkese, bu işi nasıl güzel ve doğru yapabileceğini anlatmaktan hiç usanmadı. Tüm bilgisini olduğu gibi paylaşmaya çalıştı..

Ece Aymer, firması ve onun adını taşıyan her tasarımın kalitesi hakkında çok titiz ve tutkulu. Ece Aymer diyor ki: “En büyük amacım, Ece Aymer Craft House markasının, pazarda güvenilen, isteklere cevap verebilen, özgün ve sıradışı, olmazsa olmaz bir marka olması.” “Ben insanlara kaliteli ürün sunarak, onların kendisini iyi hissetmelerini istiyorum. Siz tüketiciler için, istediklerinizi üreterek,  kendinizi özel hissetmenizi istiyorum”

Ece Aymer’in kurumsal bir takım politikaları var.. “Eğlenerek çalışmalıyız. Tüm çalışanlara ve müşterilerimize saygılı olmalıyız. Her günü mutlaka bol kahkahalı geçirmeliyiz. Ne olursa olsun, dedikodu yok. Alıcı değil, verici ve yapıcı olmalıyız.” Aslında, birgün atölyemizin önünden geçerseniz, gerçekten de bol kahkaha seslerini duyacaksınız!

Ece Aymer Craft House’un, son derece yetenekli ve profesyonel çalışma grubundaki her bir üye, sorumluluklarının tam bilincindedirler ve Ece Aymer’in ve şirketin mükemmeliği için özveri ile çalışmaktadırlar. Son beş yıldır, Ece Aymer ve iş arkadaşları, ahşap, cam, galvaniz gibi ürünleri tamamiyle el yapımı olarak boyamaya kısacası hazır hediyelik eşya konusuna odaklanmış ve geniş perakende yelpazesi ile, özellikle uzakdoğu kökenli ucuz ve kalitesiz ürünlerle savaşmayı hedef edinmiştir.

Ece Aymer, kişisel olarak ev ve işyeri dekorasyonları ile de uğraşıyor ve bu ona güçlü bir enerji veriyor. “İnsanların evlerini dekore etmek, fikirler oluşturmak, benim için özellikle çok heyecan verici.” “Ürün işlevselliği ve yaratıcılık için çalışmak benim yaşam kaynağım. Ahşap ve dekoratif boyamanın doğal sonucu olarak , kendimi ve tasarımcılığımı daha da güzel ifade edebildiğim ev dekorasyonu kendiliğinden çok özgün gelişiveriyor.”

ECE'den...


“Merhaba sevgili İnternet kullanıcıları dostlarım….Hayallerimi gerçekleştirdim.. Artık, tüm Türkiye’deki hanımlar, hayal edip de boyayamayacakları hiçbir şey olamayacağını keşfettiler.. Herkes gerek blog sayfamdan, gerek televizyon programlarından, evdeki tüm eski eşyalarını bile değerlendirebileceğini öğrendi..Sevgili ressam arkadaşım Füsun Ürkün’ün bir gece telefonda söylediği sözünü hiç unutmayacağım. “Ececiğim..Sen çok yaşa….Sayende, nereye baksam, herkes eskilerini boyuyor, tüm kadınları, üretken olmaya cesaretlendirdin. Nasıl bir misyon gerçekleştirdiğinin farkında mısın? Bütün bunlar için sana BRAVO.”

Şimdi, sizlere en rahat ulaşabileceğim bu web sayfası sayesinde, çok daha fazla beraber olabileceğiz. Yeni haberleri buradan takip edebileceksiniz. Online eğitimler ile bilgilerini pekiştirebileceksiniz, belki de ahşap boyamaya heveslenip, fırçayı elinize alıp ilk defa boyaya başlayacaksınız.

Tüm atölyeler hakkında gerekli bilgilere buradan ulaşabileceksiniz. Nerede, hangi eğitimler, ne zaman, nasıl veriliyor…Ya da yeni iş kurma fırsatları hakkında bilgi edinebileceksiniz.. Hepsinden en önemlisi ister kendiniz boyamak için, ister boyalı bir ürün satın almak için, herşeyi bulabileceğiniz bir web sayfasına adım atmış olacaksınız. Belki de siz de alışkanlık edinecek, “Günün İpucusu” nu okumadan gününüze başlamayacaksınız… Bu web sayfası, sizlerle, Ece Aymer Craft House ekibi arasında, fikir değişimi, isteklerinizin yerine getirilmesi açısından en iyi köprü olacaktır.

Eee…O zaman hoşgeldiniz bizim harikalar diyarına…”

Ece Aymer